Co je Epiderma

Značka Epiderma je novou značkou, kterou byste měli lépe poznat, ale i pochopit její význam. Svými originálními přípravky se zaměřuje především na ošetření problematické kůže. Svým složením je jednou z nejúčinnějších kosmetik k ošetření  suché nebo citlivé pokožky, k ošetření alergické či ekzematicky změněné kůže, akné, ale i lupénky či seboroické dermatitidy. Ve svých mixturách používá výhradně kvalitní bioaktivní přírodní látky jako např. allantoin, quercetin, bisabolol či konopný olej, což této značce dodává neotřelost a pokrokovost. Moderní a přírodní složení krémů a balzámů kůži velice dobře klidní. Pochopitelně také Betuldiol, který je vynálezem značky Epiderma. O něm si popovídáme někdy jindy.

V některých svých mixturách Epiderma používá i neobvyklé řešení, jako je například solární efekt. Princip tohoto efektu spočívá v ozáření, již natřené kůže krémem Epiderma, horským sluncem. Stačí i přímý osvit sluncem. Tímto ozářením či osvitem se spouští celý metabolizmus výroby vitaminu D v pokožce, který vzniká ze 7-dehydrocholesterolu obsaženého v některých složeních přípravků Epidermy. Vitamin D je výborným působkem ( vit. D je označován jako hormon) pro kožní buňky postižené lupénkou anebo jinými dermatitidami.

Epiderma, se svým speciálním zaměřením na ošetření problematické pokožky, nemá velkou konkurenci ve světě kosmetiky. Žádná kosmetika se tak úzce k nemocné kůži svými přípravky neprofiluje.

Epiderma se vyhraňuje oproti ostatní konkurenci svým unikátním složením, které ostatní značky nemohou mít. Ve svých mixturách používá Epiderma svůj vlastní patent Betuldiol, což je výrazná, protizánětlivá a vysoce regenerační látka.

O kvalitě značky Epiderma hovoří i fakt, že roste počet spokojených zákazníků. Nechá se tvrdit, že Epiderma je úzce specializovaná na konkrétní problematickou kůži, což jiné značky nedělají. Je specialistou ve svém oboru a plně ji náleží označení „ speciální dermokosmetika Epiderma“.

Se značkou Epiderma budete mít kůži vždy vláčnou a zdravou. A kdo by nechtěl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish