V čem se značka Epiderma odlišuje

Značka Epiderma se řadí do účinné speciální dermokosmetiky. Termín speciální dermokosmetika je novým spojením významu slov, které si tato kosmetika zcela určitě zaslouží. Oproti ostatním kosmetickým přípravkům se Epiderma soustředí na kožní problémy, kterými trpí 45% české populace.

Epiderma však není pouhá kosmetika. Je uceleným programem ke zklidnění různých dermatitid. Výrazně zklidňuje akné, ekzém, lupénku či seboreu.

Kožní lékaři stále volají o neutrálním vehikulu – promazávadlu  – na kůži, aby se pokožka zjemnila, hydratovala. Používají mnoho lékopisných formulací, které jsou již překonané, ale pravdou je, že nedráždí kůži v tak velkém objemu, jako ostatní kosmetiky. Proti tomuto zažitému postupu lékařů se nabízí nová značka Epiderma, která je svým složením a celým svým programem zcela originální a účinná v klidnění problematické kůže a to bez její podráždění. Navíc od ostatních promazávadel má bioaktivní, protizánětlivou a zcela ojedinělou složku a to Betuldiol. A touto kompozicí, kterou Epiderma jako jediná používá, se liší od lékaři zažitých promazávadel.

Betuldiol je novou kompozicí, která vznikla v dílně Epidermy. A je předmětem patentu, který si Epiderma podala. Jedná se o sloučení, resp. využití obrovského léčebného a regeneračního potenciálu kanabidiolu z konopí ( CBD) a extraktu z břízy v jeden duální celek ( Betuldiol), který má nepředstavitelné možnosti v oblasti klidnění problematické kůže.

Většina známých kosmetik kůži většinou pouze hydratuje, vyživuje a upravuje Ph prostřední kožního krytu a tím ji chrání před působením vnějších vlivů. Což na druhé straně není zase tak málo. Ale to samé umí i Epiderma. A nejenom to. Od ostatních kosmetik se odlišuje tím, že aktivně napomáhá regeneraci kožních buněk a napomáhá tak k jejím lepším funkcím. Fyzikálním transportem účinných bioaktivních látek do mezibuněčných prostor kůže, jako jsou např. nenasycené mastné kyseliny ω3 a ω6, kanabidiol z konopí a betulin z břízy, ovlivňuje celkový ozdravný proces pokožky. Epiderma, na rozdíl od jiné kosmetiky, se plně soustřední svými výrobky pouze na poškozenou pokožku. Je specialistou na problematickou kůži a na to je patřičně hrdá. Proto se píše „ speciální dermokosmetika Epiderma“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish