Speciální kosmetika na problematickou kůži/pleť – nový segment v kosmetice.

Pacienti mají novou příležitost se zbavit svých kožních trápení. Tak například lupénkáři. Neustále hledají svůj Svatý grál, který by jim pomohl od lupénky. Tito hledači jsou vesměs skromní a dle mých zkušeností jim stačí ve svém hledání opravdu málo – stačí, když kosmetický přípravek potlačí nepříjemné šupiny a onemocnění budou mít pod kontrolou. A když je kosmetika ještě zbaví svědění kůže, jsou opravdu vděční a šťastní. A co dokonce, když jim psoriatické fleky trochu zmizí? Potom našli Svatý grál.

Lupénkáři neustále migrují od značky ke značce a zkoušejí. Zkoušejí proto, že kromě promaštění kůže se většinou dalšího zlepšení onemocnění nedočkali. Ale i dobře hydratovaná kůže je lepší, než nic, kdy se objevují protivné šupiny. Psoriatici vědí, že jejich nemoc je nevyléčitelná a jsou rádi za jakoukoliv pomoc, která jim zpříjemní život. A pro tyto pacienty se objevil Svatý grál – Epiderma a Cebadol.

 Speciální kosmetika Epiderma s CBD je zřejmě vůbec první kosmetikou v ČR, která se takto úzce specializuje na problematickou kůži – akné, ekzém, psoriáza, seborea a další dermatitidy. Je opravdu specialistou. Kožní problémy vnímá značka Epiderma jako psychosomatické onemocnění a z toho vychází v celkové péči o pacienta. Proto vyvinula i klidnící potravinové doplňky Buď v klidu a Spi v klidu, kdy tyto kapsle odstraňují nervozitu, napětí, neklid a navozují kvalitní spánek. Zklidněním psychického stresu a uvolněním vnitřního napětí se vzhled kůže lepší a je větší pravděpodobnost k potlačení projevů jejího onemocnění.

Na českém trhu se začíná vytvářet kosmetický segment „ speciální kosmetika pro problematickou kůži“. A je to dobře. V tomto segmentu by měli být pouze značky, které opravdu něco umí. A je u nich jasné, že se úzce specializují na problematickou pokožku, že mají ve svém výzkumném týmu lékaře a že mají zájem pacientům pomoci. První značka, která do tohoto úzce specializovaného segmentu se svými výrobky vstoupila, je zcela nová česká značka Epiderma a  Cabadol.

Značka Epiderma propaguje i vlastní program u psoriatiků a ekzematiků – nejdříve kůži dobře ošetřit, umýt nedráždivým mýdlem/gelem. Potom aplikovat celoplošně balzám a to vždy při pocitu suché kůže. Velký objem 300ml u balzámů značky Epiderma je dost velkou zárukou, že se balzám hned tak nevymaže. Nejhorší místa se doporučují ošetřit krémem a dodržovat návod. Používání tablet Buď v klidu, nebo Spi v klidu, zvyšuje klidnící efekt na kůži. 75% pacientů, kteří dodržovali tento program, byli spokojeni a došlo k ústupu obtíží.

Jak je patrné, je značka Epiderma opravdovým Svatým grálem pro problematickou kůži.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish