EPIDERMA přednáší ve Schrothových léčebných lázních Dolní Lipová

Včera ( 8.7.2019) se konala přednáška o kosmetice značky Epiderma v lázních Dolní Lipová. Přednáška nebyla pouze o samotné kosmetice a o jejích pozitivních účincích na problematickou kůži, ale i o dalších bioaktivních látkách obsažených v konopí. V novodobé historii lázní to bylo moje první oficiální setkání s lázeňskými hosty. Slíbil jsem panu řediteli lázní, který byl přednášce přítomen, že budu jezdit do Schrothových lázní každé druhé pondělí v měsíci. Nyní tedy v pondělí 22.7.2019 v 19.00 hod., čímž zvu ty, kteří mají zájem se dozvědět něco nového o účincích značky Epiderma. Z lázní jsem si odvezl dobrý pocit, že o Epidermu je čím dál tím větší zájem.
      V těchto lázních, kde se velice úspěšně léčí problematická kůže(atopické onemocnění kůže, lupénka), je jedna z léčebných kůr s použitím značky Epiderma. Dle slov pacientů jim tato značka Epiderma dělá velice dobře a onemocnění se klidní, v některých případech dokonce i mizí. S výsledkem léčby jsou pacienti spokojeni a já také.

MUDr. J. Skalický

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish