EPIDERMA – snižuje spotřebu kortikoidů

Značka Epiderma je značkou, kterou byste měli lépe poznat a zamilovat si ji. Její význam v podpůrné léčbě kožních onemocnění je ojedinělý, dalo by se říci, že se svými účinky je nepostradatelná. Její originální a přírodní složení se především zaměřuje na ošetření problematické kůže a je jednou z nejlepších a nejúčinnějších kosmetik k ošetření   ekzematicky změněné kůže, při aknélupénce či seboroické dermatitidy. Také je vynikající při ošetření suché nebo citlivé pokožky. A pochopitelně, že klidní i počáteční alergické projevy kůže. Ve svých vyvážených mixturách používá výhradně kvalitní bioaktivní přírodní látky. Např. allantoin, quercetin, bisabolol, tocopherol či konopný olej, což této značce dává neotřelost a pokrokovost. Moderní a přírodní složení krémů a balzámů kůži velice dobře klidní. Největší přidanou hodnotou je však Betuldiol, který je vynálezem značky Epiderma.

V některých svých mixturách Epiderma používá i neobvyklé řešení, jako je například solární efekt. Princip tohoto efektu spočívá v ozáření, již natřené kůže krémem Epiderma, horským sluncem. Stačí i přímý osvit sluncem. Tímto ozářením či osvitem se spouští celý metabolizmus výroby vitaminu D v pokožce, který vzniká ze 7-dehydrocholesterolu obsaženého v některých složeních přípravků Epidermy. Vitamin D je výborným působkem ( vit. D je označován jako hormon) pro kožní buňky postižené lupénkou anebo jinými dermatitidami a hojí je.

Epiderma, se svým speciálním zaměřením k ošetření problematické pokožky, nemá obdoby ve světě kosmetiky. Vše podřizuje k výrobě mixtur na jednotlivá kožní onemocnění, aby ulevila nemocným. Svými hojivými účinky výrazně snižuje spotřebu kortikouidů. Proto i lékaři, kteří znají již účinky Epidermy, ji používají jako nedílnou složkou léčby kožních onemocnění.

O kvalitě značky Epiderma hovoří i fakt, že roste počet spokojených zákazníků. Se značkou Epiderma budete mít kůži vždy vláčnou a zdravou. A kdo by nechtěl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ArabicBulgarianChinese (Simplified)CroatianCzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSpanishTurkish